30 سال از فعالیت شبکه پیام می گذرد.

تیزر شبکه پیام

30 سال از فعالیت شبکه پیام می گذرد.
کارمان را با انتشار اولین رسانه تک رنگ با درج آگهی ها و رپرتاژ آگهی ها در سال 1368 آغاز کردیم، در ادامه انتشار ماهنامه رنگی و ارتباط با مخاطبین در جهت فراهم سازی بستری مناسب برای مشاغل کوچک و متوسط همزمان سایت شبکه راه اندازی شد با شعار هرگونه فعالیت اقتصادی و خدماتی در خانواده با همه گیر شدن شبکه های اجتماعی و فعالیت در زمینه تهیه و تولید تیزرها و گزارشات متنوع و انتشار آنها با محوریت سایت پیام را شروع کردیم و امروز با توجه به رشد تکنولوژی خدمات جدیدی را آغاز کرده ایم .

شبکه پیام در کرانه کاسپین ( مازندران )

• پخش ویدیوهای مستند و آموزشی در حوزه های فرهنگی و هنری ، ورزشی ، گردشگری ، طبیعت و محیط زیست

• پخش زنده گزارشات و رویدادها اعم از همایش ها و گردهمایی ها

• پخش تیزرهای تبلیغاتی و رپرتاژ آگهی در جهت بازاریابی و توسعه فروش و تبلیغات برای مشاغل مختلف

در دنیای امروز صنعت تبلیغات متحول شده و با بهره گیری از علوم مختلف جامعه شناسی، روانشناسی جامعه و تحقیقات در فرهنگ جوامع مختلف از منظر تاثیرگذاری، بسیار رشد کرده و از حیطه صرف “این کالا یا خدمات را بخرید”، فراتر رفته است.

تبلیغات تجاری و بازرگانی در بسترهای مختلفی صورت می گیرد که بستر فرهنگی و اجتماعی آن از رشد بسیار بالایی برخوردار شده است و به میزان قابل توجهی تبلیغات سنتی و مستقیم جای خود را به تبلیغات فرهنگی و اجتماعی داده است.

امروزه فعالین در عرصه های مختلف اقتصادی از این شیوه یعنی تبلیغات اجتماعی استفاده می کنند و پیام های خود را غیر مستقیم در بستر حرکت های اجتماعی به گوش مخاطب خود می رسانند. در این شیوه، مخاطب در مقابل دریافت پیام نه تنها مقاومتی نمی کند، بلکه از آن استقبال هم می کند. به عبارتی، مخاطب خسته از شیوه ها و هجمه های تبلیغاتی مستقیم، آن برند یا پیام را بیشتر در ذهن خود نگه می دارد که در بسترهای حرکت اجتماعی و فرهنگی دریافت کرده و بدین ترتیب با آن رابطه عاطفی برقرار می کند، به آن انس می گیرد و هرگز آن را فراموش نمی کند. زیرا در دنیای امروز بازارسازی از محدوده تبلیغات و آگهی بیرون رفته و به حوزه ارتباط اجتماعی وارد شده است.

این حرکت به سهم خود بازخوردهایی دارد که افکار عمومی را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

یکی ازویژگی های این شبکه ایجاد بستر تبلیغاتی مناسب است.

فرصتی برای صاحبان صنایع ، بازرگانان و ارایه دهندگان خدمات برای حضور. که فرصت های قابل توجهی را برای بنگاه های اقتصادی به عنوان اسپانسرها و آگهی دهنده فراهم می نماید.

حامیان و آگهی دهنده ها در زمینه های مختلف فعالیت های تولیدی، خدماتی و بازرگانی می توانند بصورت مستمر در این شبکه حضور موثر داشته محصولات و خدمات خود را در گستره ذهن مخاطبین خود برای همیشه ثبت و ماندگار نمایند.

شما هم می توانید به خانواده بزرگ شبکه پیام بپیوندید
.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام
fa_IRPersian
fa_IRPersian