حضور در شبکه

فرصتی برای صاحبان صنایع، بازرگانان و ارایه دهندگان خدمات

در دنیای امروز صنعت تبلیغات متحول شده و با بهره گیری از علوم مختلف جامعه شناسی، روانشناسی جامعه و تحقیقات در فرهنگ جوامع مختلف از منظر تاثیرگذاری، بسیار رشد کرده و از حیطه صرف “این کالا یا خدمات را بخرید"، فراتر رفته است. تبلیغات تجاری و بازرگانی در بسترهای مختلفی صورت می گیرد که بستر فرهنگی و اجتماعی آن از رشد بسیار بالایی برخوردار شده است و به میزان قابل توجهی تبلیغات سنتی و مستقیم جای خود را به تبلیغات فرهنگی و اجتماعی داده است.

امروزه فعالین در عرصه های مختلف اقتصادی از این شیوه یعنی تبلیغات اجتماعی استفاده  می کنند و پیام های خود را غیر مستقیم در بستر حرکت های اجتماعی به گوش مخاطب خود می رسانند. در این شیوه، مخاطب در مقابل دریافت پیام نه تنها مقاومتی نمی کند، بلکه از آن استقبال هم می کند. به عبارتی، مخاطب خسته از شیوه ها و هجمه های تبلیغاتی مستقیم، آن برند یا پیام را بیشتر در ذهن خود نگه می دارد که در بسترهای حرکت اجتماعی و فرهنگی دریافت کرده باشد و بدین ترتیب با آن رابطه عاطفی برقرار می کند، به آن انس می گیرد و هرگز آن را فراموش نمی کند. زیرا در دنیای امروز بازارسازی از محدوده تبلیغات و آگهی بیرون رفته و به حوزه ارتباط اجتماعی وارد شده است.

شبکه تلویزیونی پیام در کرانه کاسپین ( مازندران ) در حوزه گردشگری / ورزشی / فرهنگی / هنری / آموزشی /و…… فعالیت میکند :

•    پخش ویدیوهای  مستند و آموزشی در حوزه های فرهنگی و هنری  ، ورزشی ، گردشگری ، طبیعت و محیط زیست

•    پخش زنده گزارشات و رویدادها اعم از همایش ها و گردهمایی ها

•    پخش تیزرهای تبلیغاتی و رپرتاژ آگهی در جهت بازاریابی و توسعه فروش و تبلیغات برای مشاغل مختلف

این حرکت به سهم خود بازخوردهایی دارد که افکار عمومی را تحت تاثیر قرار خواهد داد. یکی ازویژگی های این شبکه ایجاد بستر تبلیغاتی مناسب است که فرصتی برای صاحبان صنایع مختلف ، بازرگانان و ارایه دهندگان خدمات مختلف جهت  حضور در  این شبکه. و بستر اطلاع رسانی که از ابزارهای مختلف برخوردار می باشد، که فرصت های قابل توجهی را برای بنگاه های اقتصادی به عنوان اسپانسرها و آگهی دهنده فراهم می نماید.

حامیان و آگهی دهنده ها در زمینه های مختلف فعالیت های تولیدی، خدماتی و بازرگانی می توانند بصورت مستمر در این شبکه  حضور موثر داشته و محصولات و خدمات خود را در گستره ذهن مخاطبین خود برای همیشه ماندگار و ثبت نمایند.

شما هم می توانید به خانواده بزرگ شبکه پیام بپیوندید

ارسال یک پیام
fa_IRPersian
fa_IRPersian